DOMOVSKÁ
REFERENCE CENÍK PORADNY VIDEA ČLÁNKY ODBORNÁ GARANCE
BIOREZONANCE

Metoda biorezonance je založená na poznatku, že každá látka, buňka, či předmět má svou jedinečnou frekvenci a vytváří elektromagnetické vlnění, které se dá změřit a jeho vlivu využívat v alternativní medicíně.

Jaké formy biorezonance používáme?

Bioresonanční set SANOPLASMA a HRV BIOFEDBACK DIAGNOSTIKA

Měření biologických reakcí srdečního pulsu na specifické frekvence je experimentální diagnostickou metodou používanou také v NASA.

Testované frekvence jsou vysílaných plazmovou anténou a takto šířený signál prostoupí celým tělem. Infračervené snímače zaznamenávají reakce srdečního tepu - HRV BIOFEEDBACK. Zaznamenáváním proměnlivosti srdečního tepu získáváme přesná data o reakci organismu na vysílané kmitočty. Selekce účinných frekvencí výrazně zvyšuje efektivitu a zkracuje dobu terapie. Ostatní diagnostické metody, které k tomuto účelu využívají kontaktní elektrody, nedosahují dostatečného prostupu organismem.

Naměřená data jsou porovnávána s tabulkami Dr. Huldy Regehr Clark, která tyto frekvence přiřazovala ke konkrétním patogenním mikroorganismům (bakterie, viry, plísně, paraziti.)

NLS Diagnostika

NLS Diagnostika  je unikátní  systém, který umožňuje sledovat tělesný stav prostřednictvím změn vlnových charakteristik tělesných tkání.

 Základnem pro vývoj tohoto zařízení byla hypotéza, že lidské tělo má elektromagnetický informační rámec, který je schopný reagovat na působení externího záření. V roce 1950 v Německu R. Voll objevil a vypracoval systém elektrického testování akupunkturních bodů lidského těle.

Na rozdíl od Vollovy elektroakupunkturní diagnostické metody (EAV), ve které jsou energetické potenciály orgánů a systémů měřeny prostřednictvím biologicky aktivních bodů , metoda NLS-analýzy ohodnocuje stav orgánů přímo tím, že rezonančně zesiluje vyzařovaný signál vyšetřovaného orgánu (např. u střev, jater, ledvin apod.). Každý orgán a každá buňka má své charakteristické oscilace, které jsou uloženy v paměti počítače a mohou být zobrazeny na obrazovce jako graf.  Každý patologický proces má také svůj charakteristický graf.

Co lze biorezonancí zjistit?

Energetická disbalance

Zatížení viry, bakteriemi, plísněmi a jinými parazity

Zatížení toxiny a těžkými kovy

Zatížení geopatogenními zónami a elektrosmogem

Testování vhodnosti a snášenlivosti  alopatických léčiv, zubních materiálů či kosmetických přípravků

Počáteční stádia patologických procesů v těle

Co lze ovlivnitt?

Detoxikace organismu a jednotlivých orgánů

Odstranění virů, bakterií, plísní a parazitů z těla (včetně borélií, chlamydií)

Eliminace alergických zátěží

Posílení imunitního systému

Akutní a chronické záněty sliznice trávicího traktu včetně tenkého a tlustého střeva

Autoimunitní poruchy

Bolesti zad

Poúrazové stavy a jizvy

Záněty dásní

Revmatické potíže

Migrény a další druhy bolestí

Neurodermatitida

Hormonální nerovnováha

Problémy akutní i chronické

Eliminace závislostí včetně odvykání kouření, potlačení chutě na sladké, atp.

Vyrovnání krevního tlaku

Prevence – díky včasnému odhalení energetického oslabení orgánů je možné ovlivnit nemoci ještě před objevením se klinických příznaků (včetně onkologických onemocnění)

a další……

UPOZORNĚNÍ

Naturoporadny nejsou lékařská zařízení a jeho pracovníci nejsou lékaři. Naše metody a přístroje nenahrazují lékařskou péči!

 

Josefská 15, Brno-střed, 60200